Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > RL0809-822-R
RL0809-822-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop RL0809-822-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer RL0809-822-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2MH 106MA 23.1 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer RL0809-822-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 8.2MH 106MA 23.1 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4511 pcs Data papier RL0809 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.311" Dia (7.90mm) afscherming Unshielded
Serie RL0809 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Radial Temperatuur -40°C ~ 125°C
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Ferrite Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 10kHz Inductie 8.2mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.354" (9.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 670kHz
gedetailleerde beschrijving 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 106mA 23.1 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 23.1 Ohm Max
Huidige score 106mA Current - Verzadiging 85mA