Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP2SC-330-R
UP2SC-330-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP2SC-330-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP2SC-330-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer UP2SC-330-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5927 pcs Data papier UP2SC SeriesUP2SC Drawing
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm) afscherming Shielded
Serie UNI-PAC™ 2SC ratings -
Q @ Freq 70 @ 100kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen UP2SC-330
UP2SC-330-ND
Temperatuur -25°C ~ 85°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 33µH Hoogte - Zittend (Max) 0.205" (5.20mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 14MHz gedetailleerde beschrijving 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 160 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Huidige score 1.2A
Current - Verzadiging 1.83A