Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > UP4T-471-R
UP4T-471-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop UP4T-471-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer UP4T-471-R
Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 470UH 914MA 833 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer UP4T-471-R Fabrikant Bussmann (Eaton)
Beschrijving FIXED IND 470UH 914MA 833 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5151 pcs Data papier UP4T DrawingUP4T Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.669" Dia (17.00mm) afscherming Unshielded
Serie UNI-PAC™ 4T ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Temperatuur -
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 470µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.518" (13.15mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 470µH Unshielded Wirewound Inductor 914mA 833 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 833 mOhm Max
Huidige score 914mA Current - Verzadiging 1.7A