Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > TV02W100-G
TV02W100-G
TV02W100-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TV02W100-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TV02W100-G
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 10V 17V SOD123
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TV02W100-G Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 10V 17V SOD123 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 587239 pcs Data papier TV02W5V0~191-G
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 10V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 17V Spanning - Onderbreking (Min) 11.1V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SOD-123 Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 200W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOD-123
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.76A