Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > TV02W101-G
TV02W101-G
TV02W101-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TV02W101-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer TV02W101-G
Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V SOD123
(in US Dollars)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer TV02W101-G Fabrikant Comchip Technology
Beschrijving TVS DIODE 100V 162V SOD123 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 745985 pcs Data papier TV02W5V0~191-G
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 100V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 162V Spanning - Onderbreking (Min) 111V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SOD-123 Serie -
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 200W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos SOD-123F
Andere namen 641-1536-2
TV02W101-G-ND
Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 1.23A Capacitieve @ Frequentie -