TV02W101B-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TV02W101B-G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | TV02W101B-G |
|---|---|
| Fabrikant | Comchip Technology |
| Beschrijving | TVS DIODE 100V 162V SOD123 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | TV02W101B-G | Fabrikant | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 100V 162V SOD123 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 595165 pcs | Data papier | TV02W5V0~191-G |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 100V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 162V | Spanning - Onderbreking (Min) | 111V |
| Type | Zener | Leverancier Device Pakket | SOD-123 |
| Serie | - | Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 200W | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | SOD-123 | Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.23A | Capacitieve @ Frequentie | - |