TV02W111-HF
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop TV02W111-HF met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | TV02W111-HF |
|---|---|
| Fabrikant | Comchip Technology |
| Beschrijving | TVS DIODE 110V 177V SOD123 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | TV02W111-HF | Fabrikant | Comchip Technology |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | TVS DIODE 110V 177V SOD123 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 540202 pcs | Data papier | TV02W5V0~191-HF |
| Categorie | Circuit Protection | Spanning - Reverse Standoff (type) | 110V |
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp | 177V | Spanning - Onderbreking (Min) | 122V |
| Unidirectionele kanalen | 1 | Type | Zener |
| Leverancier Device Pakket | SOD-123 | Serie | - |
| Power Line Protection | No | Power - Peak Pulse | 200W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Verpakking / doos | SOD-123 |
| Temperatuur | -55°C ~ 150°C (TJ) | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 20 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.13A |