Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > 1211P503
1211P503
1211P503
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1211P503 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1211P503
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 1211P503 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 50KOHM 0.75W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4454 pcs Data papier 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±5%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 1.252" L (8.20mm x 7.00mm x 31.80mm) Serie 1211
resistive Materiaal Wirewound panel Mode 50 kOhms
Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W Packaging Tube
Aantal beurten 22 montage Type Chassis Mount
gedetailleerde beschrijving 50 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Chassis Mount Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment