Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > 1211PB104
1211PB104
1211PB104
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1211PB104 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1211PB104
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN
Product parameter
Onderdeel nummer 1211PB104 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4650 pcs Data papier 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±5%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.413" x 0.346" Face x 1.390" L (10.50mm x 8.80mm x 35.30mm) Serie 1211
resistive Materiaal Wirewound panel Mode 100 kOhms
Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W Packaging Tube
Aantal beurten 22 montage Type Panel Mount, Through Hole
gedetailleerde beschrijving 100 kOhms 0.75W, 3/4W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment