Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > 1211PB200
1211PB200
1211PB200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1211PB200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1211PB200
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.75W PC PIN SIDE
Product parameter
Onderdeel nummer 1211PB200 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.75W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5335 pcs Data papier 1208,1211 Series Wirewound Trimmer
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±5%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.413" x 0.346" Face x 1.390" L (10.50mm x 8.80mm x 35.30mm) Serie 1211
resistive Materiaal Wirewound panel Mode 20 Ohms
Vermogen (Watt) 0.75W, 3/4W Packaging Tube
Aantal beurten 22 montage Type Panel Mount, Through Hole
gedetailleerde beschrijving 20 Ohms 0.75W, 3/4W PC Pins Panel Mount, Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 22 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment