Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT6EV102
CT6EV102
CT6EV102
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT6EV102 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT6EV102
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT6EV102 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1K OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 151698 pcs Data papier CT-6 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Serie CT6
resistive Materiaal Cermet panel Mode 1 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-6EV 1K OHM (102)
CT-6EV102
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 1 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment