Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT6EV204
CT6EV204
CT6EV204
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT6EV204 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT6EV204
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT6EV204 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 200K OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 152612 pcs Data papier CT-6 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Serie CT6
resistive Materiaal Cermet panel Mode 200 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-6EV 200K OHM (204)
CT-6EV204
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 200 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment