Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT6EV103
CT6EV103
CT6EV103
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT6EV103 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT6EV103
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Product parameter
Onderdeel nummer CT6EV103 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 144359 pcs Data papier CT-6 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Square - 0.276" x 0.276" Face x 0.228" L (7.00mm x 7.00mm x 5.80mm) Serie CT6
resistive Materiaal Cermet panel Mode 10 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-6EV 10K OHM (103)
CT-6EV103
gedetailleerde beschrijving 10 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment aanpassing Type Top Adjustment