Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT6EX100
CT6EX100
CT6EX100
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT6EX100 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT6EX100
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT6EX100 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 10 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 136480 pcs Data papier CT-6 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie CT6
resistive Materiaal Cermet panel Mode 10 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-6EX 10 OHM (100) Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 10 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment