Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT6EX200
CT6EX200
CT6EX200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT6EX200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT6EX200
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT6EX200 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 141101 pcs Data papier CT-6 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±250ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie CT6
resistive Materiaal Cermet panel Mode 20 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-6EX 20 OHM (200) Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 20 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment