Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > CT6EX101
CT6EX101
CT6EX101
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CT6EX101 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CT6EX101
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CT6EX101 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 136560 pcs Data papier CT-6 Series
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie CT6
resistive Materiaal Cermet panel Mode 100 Ohms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen CT-6EX 100 OHM (101)
CT-6EX101
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment