Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63ES502
FT63ES502
FT63ES502
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63ES502 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63ES502
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Product parameter
Onderdeel nummer FT63ES502 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 173724 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 5 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63ES 5K OHM (502)
FT-63ES502
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 5 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment