Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63ES504
FT63ES504
FT63ES504
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63ES504 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63ES504
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Product parameter
Onderdeel nummer FT63ES504 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 500KOHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 166325 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 500 kOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Andere namen FT-63ES 500K OHM (504)
FT-63ES504
Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 500 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment