Huis > producten > Potentiometers, Variabele Weerstanden > Trimmer Potentiometers > FT63ETH105
FT63ETH105
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop FT63ETH105 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer FT63ETH105
Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer FT63ETH105 Fabrikant Copal Electronics
Beschrijving TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 186789 pcs Data papier FT63 Series Sgl Turn Cermet Trimmers
Categorie Potentiometers, Variabele Weerstanden Tolerantie ±10%
Klemtype PC Pins temperatuurcoëfficiënt ±100ppm/°C
Size / Dimension Rectangular - 0.323" x 0.276" Face x 0.276" L (8.20mm x 7.00mm x 7.00mm) Serie FT-63
resistive Materiaal Cermet panel Mode 1 MOhms
Vermogen (Watt) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Box (TB)
Andere namen FT-63ETH105 Aantal beurten 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving 1 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment aanpassing Type Side Adjustment