Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IM02ST240J
IM02ST240J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IM02ST240J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IM02ST240J
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-2 24 5% RJ4
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer IM02ST240J Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving IM-2 24 5% RJ4 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4679 pcs Data papier IM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) afscherming Unshielded
Serie IM ratings -
Q @ Freq - Packaging -
Verpakking / doos Axial Temperatuur -55°C ~ 105°C
montage Type Through Hole Materiaal - Core Iron
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 2.5MHz
Inductie 24µH Hoogte - Zittend (Max) -
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - Kenmerken -
gedetailleerde beschrijving 24µH Unshielded Molded Inductor Axial DC Resistance (DCR) -