Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1210EB4R7K
ISC1210EB4R7K
ISC1210EB4R7K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1210EB4R7K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1210EB4R7K
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1210EB4R7K Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 220MA 1.25 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 123438 pcs Data papier ISC1210
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1210 ratings -
Q @ Freq 30 @ 7.96MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Iron Powder Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.96MHz Inductie 4.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 52MHz
gedetailleerde beschrijving 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 1.25 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Huidige score 220mA Current - Verzadiging -