Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1210EB560J
ISC1210EB560J
ISC1210EB560J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1210EB560J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1210EB560J
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 56UH 95MA 10 OHM SMD
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1210EB560J Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 56UH 95MA 10 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 77393 pcs Data papier ISC1210
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1210 ratings -
Q @ Freq 30 @ 2.52MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Iron Powder Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 56µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 11.5MHz
gedetailleerde beschrijving 56µH Shielded Wirewound Inductor 95mA 10 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Huidige score 95mA Current - Verzadiging -