Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ISC1210EB68NK
ISC1210EB68NK
ISC1210EB68NK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISC1210EB68NK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISC1210EB68NK
Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 68NH 475MA 350 MOHM
(in US Dollars)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISC1210EB68NK Fabrikant Dale / Vishay
Beschrijving FIXED IND 68NH 475MA 350 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 102572 pcs Data papier ISC1210
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) afscherming Shielded
Serie ISC-1210 ratings -
Q @ Freq 40 @ 50MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Temperatuur -55°C ~ 125°C
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core Non-Magnetic Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 68nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1GHz
gedetailleerde beschrijving 68nH Shielded Wirewound Inductor 475mA 350 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Huidige score 475mA Current - Verzadiging -