DT070ATFT-PTS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DT070ATFT-PTS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | DT070ATFT-PTS |
|---|---|
| Fabrikant | Displaytech |
| Beschrijving | LCD DISP TFT 7.0" 800X480 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | DT070ATFT-PTS | Fabrikant | Displaytech |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | LCD DISP TFT 7.0" 800X480 | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 3980 pcs | Data papier | HX8264-D02DT070-PTS SpecificationFT5x26 |
| Categorie | Optoelectronics | Viewing Area | 156.68mm W x 88.52mm H |
| Touch screen | Capacitive | Serie | - |
| Andere namen | 1756-1021 | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Interface | I²C |
| Grafiek Kleur | Red, Green, Blue (RGB) | dot Size | - |
| dot Pixels | 800 x 480 | dot Pitch | - |
| Display-type | TFT - Color | Display Mode | Transmissive |
| Schermdiameter | 7" (177.80mm) | gedetailleerde beschrijving | Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C 7" (177.80mm) 800 x 480 |