Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > DT070ATFT
DT070ATFT
DT070ATFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DT070ATFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DT070ATFT
Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 7.0" 800X480
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer DT070ATFT Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 7.0" 800X480 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5059 pcs Data papier HX8264-D02DT070ATFT(-TS) Specification0.5mm ZIF Connector for LCD Drawing
Categorie Optoelectronics Viewing Area 154.08mm W x 85.92mm H
Touch screen - Serie -
Andere namen 1756-1013 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel, 24-Bit (RGB)
Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB) dot Size -
dot Pixels 800 x 480 dot Pitch -
Display-type TFT - Color Display Mode Transmissive
Schermdiameter 7" (177.80mm) gedetailleerde beschrijving Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 24-Bit (RGB) 7" (177.80mm) 800 x 480