Huis > producten > Optoelectronics > Display Modules - LCD, OLED, Grafisch > DT070BTFT-TS
DT070BTFT-TS
DT070BTFT-TS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DT070BTFT-TS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DT070BTFT-TS
Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DT070BTFT-TS Fabrikant Displaytech
Beschrijving LCD DISP TFT 7.0" 1024X600 IPS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1555 pcs Data papier EK73217ADT070BTFT-TS SpecificationEK79007
Categorie Optoelectronics Viewing Area 154.21mm W x 85.92mm H
Touch screen Resistive Serie -
Andere namen 1756-1016 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Interface LVDS Grafiek Kleur Red, Green, Blue (RGB)
dot Size - dot Pixels 1024 x 600
dot Pitch - Display-type TFT - Color
Display Mode Transmissive Schermdiameter 7" (177.80mm)
gedetailleerde beschrijving Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color LVDS 7" (177.80mm) 1024 x 600 backlight LED