Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32592C6104J008
B32592C6104J008
B32592C6104J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32592C6104J008 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32592C6104J008
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B32592C6104J008 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.1UF 5% 400VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5868 pcs Data papier B32591,94 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 400V
Nominale spanning - AC 200V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)