Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32594C6684J008
B32594C6684J008
B32594C6684J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32594C6684J008 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32594C6684J008
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B32594C6684J008 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 95748 pcs Data papier B32591,94 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 400V
Nominale spanning - AC 200V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 1.240" L x 0.315" W (31.50mm x 8.00mm)