Huis > producten > condensatoren > Film condensatoren > B32612A2472J008
B32612A2472J008
B32612A2472J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B32612A2472J008 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B32612A2472J008
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B32612A2472J008 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP FILM 4700PF 5% 2KVDC RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4262 pcs Data papier B32612-14 Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - DC 2000V (2kV)
Nominale spanning - AC 700V Tolerantie ±5%
Beëindiging PC Pins Size / Dimension 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm)