Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41888D8827M
B41888D8827M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41888D8827M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41888D8827M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL
(in US Dollars)
1800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41888D8827M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 820UF 20% 63V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 46466 pcs Data papier B41888 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.709" Dia (18.00mm) Serie B41888
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.584A @ 100kHz ratings AEC-Q200
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41888D8827M000
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.295" (7.50mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Impedantie 69 mOhms Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 76 mOhm @ 10kHz gedetailleerde beschrijving 820µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 76 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
Capaciteit 820µF toepassingen Automotive