Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41889A2108M
B41889A2108M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41889A2108M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41889A2108M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
12000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41889A2108M Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 312390 pcs Data papier B41889 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie B41889
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.54A @ 100kHz ratings -
Polarisatie Polar Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial, Can Andere namen B41889A2108M000
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden 0.197" (5.00mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 360 mOhm @ 120Hz
gedetailleerde beschrijving 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 360 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C Capaciteit 1000µF