Huis > producten > condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > B41889A2108M8
B41889A2108M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B41889A2108M8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B41889A2108M8
Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
(in US Dollars)
7500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B41889A2108M8 Fabrikant EPCOS
Beschrijving CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 293080 pcs Data papier B41889 Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 6.3V
Tolerantie ±20% Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie B41889
Rimpelstroom @ Hoge frequentie 1.54A @ 100kHz ratings -