Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82412A3271J
B82412A3271J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82412A3271J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82412A3271J
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 270NH 300MA 550 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82412A3271J Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 270NH 300MA 550 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5943 pcs Data papier B82412A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 45 @ 250MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen B82412A3271J000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ceramic
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 1MHz
Inductie 270nH Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 570MHz gedetailleerde beschrijving 270nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 550 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Huidige score 300mA