Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82412A3331J
B82412A3331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82412A3331J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82412A3331J
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 330NH 280MA 650 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer B82412A3331J Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 330NH 280MA 650 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5694 pcs Data papier B82412A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 45 @ 250MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen B82412A3331J000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ceramic
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 1MHz
Inductie 330nH Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 800MHz gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 650 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Huidige score 280mA