Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82412A3390K
B82412A3390K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82412A3390K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82412A3390K
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 39NH 500MA 180 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer B82412A3390K Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 39NH 500MA 180 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5405 pcs Data papier B82412A Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie SIMID ratings AEC-Q200
Q @ Freq 65 @ 500MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen B82412A3390K000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ceramic
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 10MHz
Inductie 39nH Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.90mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.7GHz gedetailleerde beschrijving 39nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 180 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Huidige score 500mA