Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82469G1472M
B82469G1472M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82469G1472M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82469G1472M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 1.2A 130 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer B82469G1472M Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 4.7UH 1.2A 130 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5896 pcs Data papier B82469G1 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.142" W (3.80mm x 3.60mm) afscherming Shielded
Serie B82469G1 ratings -
Q @ Freq - Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen 495-2718-6
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Inductiefrequentie - test 100kHz
Inductie 4.7µH Hoogte - Zittend (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 130 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Huidige score 1.2A
Current - Verzadiging 1A