Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > B82470A1122M
B82470A1122M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop B82470A1122M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer B82470A1122M
Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 1.6A 60 MOHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer B82470A1122M Fabrikant EPCOS
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 1.6A 60 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 141714 pcs Data papier B82470-A1-M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) afscherming Unshielded