M50-3130345
M50-3130345
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3130345 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3130345
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 3POS
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs137 pcs548 pcs
1096 pcs5069 pcs10001 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3130345 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 3POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring -
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Andere namen 952-3583 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 3 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.079" (2.00mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 3 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket