M50-3130545
M50-3130545
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3130545 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3130545
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 5POS
(in US Dollars)
1 pcs85 pcs170 pcs510 pcs
1020 pcs5015 pcs10030 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3130545 Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 5POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring -
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Andere namen 952-3585 Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 5 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.079" (2.00mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken -
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 5 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket
Contact Vorm Square Contact Material Phosphor Bronze
Contact Lengte - Post - Contact Voltooi Dikte - Post -
Contact Voltooi Dikte - Paring 12.0µin (0.30µm) Contact Afwerken - Post Gold
Contact Afronden - Paring Gold connector Type Receptacle, Bottom or Top Entry
toepassingen General Purpose, Medical, Telecommunications
Gerelateerde producten
  • Deel#:M50-3124845
  • fabrikanten:Harwin
  • Beschrijving:CONN RCPT 1.27MM SMT AU 96POS
  • Op voorraad:5119
M50-3130245R Image
  • Deel#:M50-3130245R
  • fabrikanten:Harwin
  • Beschrijving:CONN RCPT 1.27MM SMT AU 2POS
  • Op voorraad:142059
M50-3130545R Image
  • Deel#:M50-3130545R