M50-3130645R
M50-3130645R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M50-3130645R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M50-3130645R
Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 6POS
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs14000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M50-3130645R Fabrikant Harwin
Beschrijving CONN RCPT 1.27MM SMT AU 6POS Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Connectors, Interconnects Nominale spanning 500VAC
Beëindiging Solder Stijl Board to Board
Serie Archer M50 Rijafstand - Paring -
Pitch - Paring 0.050" (1.27mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Andere namen 952-3922-2
M50-3130645R-ND
Temperatuur -40°C ~ 105°C
Aantal rijen 1 Aantal posities Loaded All
Aantal posities 6 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Gekoppelde Stacking Heights 3.1mm, 3.6mm, 3.8mm Fabrikant Standaard Levertijd 7 Weeks
Isolatiehoogte 0.079" (2.00mm) Isolatie Kleur Black
Ingress Protection - Kenmerken Pick and Place
bevestegingswijze Push-Pull gedetailleerde beschrijving 6 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Huidige score 1A contact type Female Socket