Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG18CA
MASMBG18CA
MASMBG18CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG18CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG18CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 17008 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
177 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG18CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 18V 29.2V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 17008 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 18V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 29.2V Spanning - Onderbreking (Min) 20V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk