Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MASMBG20CA
MASMBG20CA
MASMBG20CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MASMBG20CA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MASMBG20CA
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 16571 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
177 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MASMBG20CA Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 20V 32.4V DO215AA Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 16571 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 20V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 32.4V Spanning - Onderbreking (Min) 22.2V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Bulk