Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ20CAE3/TR
MSMBJ20CAE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ20CAE3/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ20CAE3/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
In Stock 74978 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ20CAE3/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 74978 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 20V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 32.4V Spanning - Onderbreking (Min) 22.2V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS-status RoHS Compliant
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen MSMBJ20CAE3/TRMS
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.5A