Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ22CA/TR
MSMBJ22CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ22CA/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ22CA/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 65011 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
700 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ22CA/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 65011 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 22V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 35.5V Spanning - Onderbreking (Min) 24.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen MSMBJ22CA/TRMS Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Capacitieve @ Frequentie -