Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMBJ22A/TR
MSMBJ22A/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMBJ22A/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMBJ22A/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 84210 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMBJ22A/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 84210 pcs Data papier MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 22V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 35.5V Spanning - Onderbreking (Min) 24.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen MSMBJ22A/TRMS
Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A