Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ22CA/TR
MSMLJ22CA/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ22CA/TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ22CA/TR
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS
Leid Free Status / RoHS Status
In Stock 35282 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
400 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ22CA/TR Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS Leid Free Status / RoHS Status
hoeveelheid beschikbaar 35282 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 22V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 35.5V Spanning - Onderbreking (Min) 24.4V
Type Zener Leverancier Device Pakket SMLJ (DO-214AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Verpakking / doos DO-214AB, SMC
Andere namen MSMLJ22CA/TRMS Temperatuur -65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 84.4A Capacitieve @ Frequentie -
Bidirectionele kanalen 1 toepassingen General Purpose
Gerelateerde producten
MSMLJ20CAE3 Image
  • Deel#:MSMLJ20CAE3
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
  • Op voorraad:37222
MSMLJ22CA Image
  • Deel#:MSMLJ22CA
  • fabrikanten:Microsemi
  • Beschrijving:TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB