Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MSMLJ24AE3
MSMLJ24AE3
MSMLJ24AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MSMLJ24AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MSMLJ24AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 36288 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
385 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MSMLJ24AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 36288 pcs Data papier MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 24V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 38.9V Spanning - Onderbreking (Min) 26.7V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)