Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX15KP36A
MX15KP36A
MX15KP36A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX15KP36A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX15KP36A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 59.7V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1755 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX15KP36A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 36V 59.7V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant