Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX15KP30A
MX15KP30A
MX15KP30A
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX15KP30A met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX15KP30A
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2179 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX15KP30A Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant