Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > MX15KP30AE3
MX15KP30AE3
MX15KP30AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MX15KP30AE3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MX15KP30AE3
Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1854 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MX15KP30AE3 Fabrikant Microsemi
Beschrijving TVS DIODE 30V 50.7V CASE 5A Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant